Atlaides

Serveriem.LV piedāvā labāko atlaižu programmu Latvijā. Izlasiet uzmanīgi šo lapu, lai uzzinātu, kā Jūs varat ieekonomēt vai pat nopelnīt ar Serveriem.LV hostingu!

Apmaksas perioda atlaide

Atsauces/banera prēmija

Ikviens var pelnīt, iesakot Serveriem.LV citiem: vienkārši ievietojiet baneri vai saiti uz Serveriem.LV un ja kāds 60 dienu laikā pēc mūsu mājaslapas apmeklēšanas pieteiksies uz hostingu, Jūs saņemsit prēmiju!

Mēs Jums izmaksāsim* prēmiju 100% apmērā no katra jaunā klienta pirmā pasūtījuma 1 mēneša maksas par hostinga pakalpojumiem. Prēmija tiks izmaksāta pēc tam, kad būs saņemta apmaksa par vismaz 2 mēnešiem (proti, ja klients pasūtīs hostingu uz 1 mēnesi, prēmija tiks izmaksāta pēc mēneša - kad viņš jau būs apmaksājis otro rēķinu, bet ja klients pasūtīs hostingu uz 3 un vairāk mēnešiem uzreiz, tad prēmija tiks izmaksāta pēc šī pirmā rēķina apmaksas).

Lai izmantotu šo iespēju, savā lapā ielieciet saiti vai baneri, kas norādītu uz jebkuru Serveriem.LV mājaslapas sadaļu, pievienojot beigās "?ref=lietotājs" (kur lietotājs ir Jūsu lietotājvārds mūsu sistēmā; ja tāda nav, rakstiet uz info@serveriem.lv), piemēram: http://serveriem.lv/web/lv/sakums/tradicionalais-hostings/?ref=lastguru

Tiešā ieteikuma prēmija

Ja Jūs pašlaik jau izmantojat mūsu hostinga pakalpojumus (izņemot Starter plānu), iesakiet mūs saviem draugiem un darījumu partneriem!

Mēs Jums izmaksāsim* prēmiju 50% apmērā no katra jaunā klienta pirmās iemaksas par hostinga pakalpojumiem! Ja pēc 6 mēnešiem viņš turpina izmantot mūsu pakalpojumus, Jūs iegūsiet* vēl 50% no viņa nākamās iemaksas par hostinga pakalpojumiem.

Jaunajam klientam aizpildot pieteikuma anketu ir jānorāda Jūsu kods attiecīgajā anketas lauciņā. Šis kods ir tāds pats kā Jūsu lietotājvārds mūsu sistēmā.

* Izmaksas iespējamas tikai ja Jūs esat juridiskā persona vai reģistrēts pašnodarbinātais. Minimālais izmaksu lielums ir 5Ls (prēmijas uzkrājas laika gaitā). Tāpat prēmijas var izmantot lai segtu savus tekošus maksājumus. Ja Jūs esat privātpersona, mēs varam Jums piedāvāt dāvanu karti mūsu pakalpojumiem uz to pašu summu, ko Jūs varēsiet izmantot pats vai nodot jebkurai citai personai.