Jaunumi

Jul 6, 2011
Jūlijā KATRS kas tvīto (RT arī skaitās) par @serveriem_lv iegūs ATLAIDI rēķinam! Par 5 tvītiem - 10%, par 10 - 15%. Aktīvākais tvītotājs iegūs 25% atlaidi.
May 16, 2011
Turpinot darbu pie ātrdarbības uzlabošanas, piedāvājam unikālu papildfunkciju, kas nav nevienam citam standarta hostinga pakalpojumu sniedzējam Latvijā - atsevišķu domēnu statiskam saturam (cookie-free domain). Šādi strādā visi lielākie web servisi, tādi kā youtube, paypal, amazon, yahoo, tvnet.lv un citi, lai uzlabotu weblapas ielādes ātrumu.
Apr 9, 2011
Turpmāk statiskos failus apkalpos ātrāks webserveris - nginx. Gadījumā ja nginx pieprasīto failu diskā neatrod pēc pieprasītā nosaukuma, tas nodod vadību esošajam apache serverim, kas savukārt apstrādā visu web saturu ierastā veidā (kā līdz šim).
Apr 4, 2011
Preses relīze: Mēs esam izstrādājuši Latvijai unikālu hostinga infrastruktūru: tiešsaistes datu sinhronizācija serveru starpā ar iespēju maiņas serverim jebkurā mirklī pārņemt vadību, ja kāda no iekārtām primārajām pārstāj pilnvērtīgi funkcionēt.
Apr 3, 2011
Virtuālie serveri (un to papildiespējas) kļūst jaudīgāki, bet cenas paliek tādas pašas.
Jan 10, 2011
Līdz ar PHP 5.2 oficiālā atbalsta izbeigšanu, arī mums jāpāriet uz PHP versiju 5.3. Jaunā versija ir ātrāka un tajā ir krietni mazāk problēmu. Turpretī PHP versijā 5.2 vairs netiks labotas ievainojamības un citas kļūdas. Lai nodrošinātu, ka pāreja neiespaido mūsu klientu lapas, mēs to veiksim trijos posmos.
Jan 3, 2011
Esam izveidojuši pirmo Latvijā sociālo īssaišu (short URL) rīku x8.lv. To unikālu Latvijas vidē padara tas, ka izveidoto saiti ar vienu klikšķi var ieteikt ne tikai Twitter vai Facebook lietotājiem, bet arī draugiem.lv lietotājiem.
Dec 7, 2010
Vairākas Ziemassvētku akcijas, kā arī paziņojums par izmaiņām noteikumos nākamā gada sākumā. Sekojiet mums Twitter un draugiem.lv profilos!
Oct 28, 2010
Serveriem.LV, viens no stabilākajiem hostinga sniedzējiem Latvijā, met izaicinājumu konkurentiem: "kurš vēl spēj nodrošināt vismaz 99.99% vai augstāku stabilitāti?"
Oct 18, 2010
Serveriem.LV īpašnieks savā dzimšanas dienā ir uzdāvinājis šai lapai jaunu dizainu. Cerams, Jums patiks!
Sep 30, 2010
Serveriem.LV sistēmas vispārējā ātrdarbība šodien tika uzlabota par vidēji 15%, līdz ar ko jau tā samērā ātrs hostings, ir kļuvis vēl ātrāks!
Sep 6, 2010
Pēc mēneša ilgas publiskās testēšanas jāsecina, ka Serveriem.LV veidotais hostings ir izturējis laika pārbaudi! Pēc pēdējiem sistēmas uzlabojumiem, mēs esam lepni ar to, ko esam sasnieguši.
Aug 2, 2010
Neticami! Bezmaksas izmēģinājums līdz 31. augustam! Pasūtiet tagad - 1GB diska vietas par brīvu. Ja Jūs nopērkat domēna vārdu, 100% no tās summas tiek ieskaitīti kā depozīts turpmākiem mūsu hostinga pakalpojumiem. Norādot mūs kā Jūsu domēna reģistratūru, Jūs iegūsit 3Ls depozītu turpmākiem mūsu hostinga pakalpojumiem!
Aug 2, 2010
Serveriem.LV lapa ir beidzot pabeigta un pieejama! Piesakieties uz bezmaksas izmēģinājumu!