Mūsu klienti

   

 

Ko par mums saka klienti

 

Lapu ielādes ātrums ir fantastisks (salīdzinājumā ar iepriekšējo hostētāju). Esmu sajūsmā! Pamēģināju arī cookie-free domēna iespējas – ļoti iespaidīgi! Paldies par šādu iespēju! Pirms nebiju pārgājis pie Jums, es neticēju, ka uz koplietoto hostingu var iegūt šādu ātrumu.

- Elmārs

Izdevīgās cenas un pakalpojumu komplekti ir ļoti svarīgs, taču ne noteicošs rādītājs hostinga kompānijas izvēlē - pārāk daudzas "zemo cenu" kompānijas ir sabojājušas savu reputāciju gan Latvijā, gan ārpus tās. Taču Serveriem.lv ir viens no retajiem izņēmumiem - izdevīgai cenai seko līdzi arī solītā pakalpojumu kvalitāte un klientu atbalsts, kas, manuprāt, ir noteicošais ilgstoša sadarbības partnera izvēlē

- Andis, White Digital

Sākumā testa režīmā atsevišķiem projektiem un tagad pilnībā pārgāju uz serveriem.lv Vairākiem draugiem esmu ieteicis un arī viņi ir sākuši izmantot kā primāro vai dublēto variantu saviem projektiem. Man pirmā saskare bija ar cPanel un pilnībā esmu iemīlējies tajā :D Visu, kas man ir vajadzīgs varu izdarīt pats, nav nekādu problēmu. Suports ātrs un atbilstošs.

Izvēlē par jaunu hostinga sniedzēju visnoderīgāk šķiet cPanel administrācijas rīks, kurš Latvijā šķiet nav pārāk izplatīts, bet ārvalstu hostētājiem ir teju standarts. Šajā administrācijā visvērtīgākā lieta savukārt ir auto instalētājs Softaculous – tas padara dažādu noderīgu servisu uzinstalēšanu tik vienkāršu kā vēl nekad, piemēram, viens divi un wordpress ir gatavs!

- daysleeperlv

Lietoju jau labu laiku serveriem.lv, sliktu neko nevaru pateikt. Cenas ļoti zemas ar servisu problēmas nav bijušas. Vairāk jau man patīk partneru programma, atlaides iesakot kādam varu dabūt labas. Tā fīča tik web dev ir laikam vairāk izdevīga.

- Kastors

Es gan serveriem.lv hostējos tikai kādu trešo mēnesi, bet atsaucība un sapratne ir vnk SUPER!

- BaLTais

Pievieno savu atsauksmi

Publiskais paraksts *
 Help
e-pasta adrese (netiks nekur uzrādīta) *
 Help