SSL sertifikāti

Ja Jūs pārvaldat interneta veikalu, maksājumu sistēmu vai vienkārši gribat pasargāt savu saturu no pārtveršanas, Jums ir nepieciešams SSL sertifikāts, lai tas saturs būtu pieejams ar šifrēto HTTPS saiti. Mēs piedāvājam SSL sertifikātus, kas ir savietojami ar populārākajām pārlūkprogramām, līdz ar ko Jūsu apmeklētāji uzreiz redzēs, ka šis saturs ir šifrēts ar sertifikātu, kas izsniegts tieši Jums.

Koplietotie SSL sertifikāti

Rūpējoties par datu drošību, mēs piedāvājam šifrētu HTTPS piekļuvi Jūsu resursiem bez maksas, ja Jūs lietojat jebkuru tradicionālā hostinga paku. Tā kā atsevišķus sertifikātus nav iespējams izmantot koplietotajā hostingā (jo SSL protokols pieprasa izdalītu IP adresi katram individuālajam sertifikātam), mēs piedāvājam izmantot koplietoto SSL sertifikātu.

Koplietotais SSL sertifikāts ir pieejams visiem resursiem, kas ir izvietoti uz secure1.serveriem.lv un secure2.serveriem.lv serveriem. Lai piekļūtu Jūsu lapas saturam izmantojot HTTPS saiti, Jūs varat lietot šos domēnvārdus. Jūsu public_html mape ir pieejama ne tikai ar Jūsu pašu domēnvārdu, bet arī izmantojot sekojošo saiti:

https://secureX.serveriem.lv/~username/
(kur secureX ir secure1 vai secure2, atkarībā uz kādā servera ir izvietota Jūsu lapa; un username ir Jūsu konta nosaukums mūsu sistēmā)

Izdalītie SSL sertifikāti

Mūsu svarīgākais papildpakalpojums (derīgs tikai ja uzticat mums pārvaldīt Jūsu domēnu, vai arī pasūtat domēnu pie mums) ir mazcenas verificētie SSL sertifikāti, ko piedāvājam par zemākajām cenām. Turklāt šim pakalpojumam mums ir zemākās cenas garantija - ja Jūs varat atrast lētāku piedāvājumu (no kompānijas kuras sertifikāti tiek pieņemti pēc noklusējuma visās lietojamākās pārlūkprogramās), mēs atkārtosim šo cenu. Tomēr, ņemot vērā, ka mēs šīs cenas esam nostādījuši tik zemu, pašlaik nevaram piedāvāt nekādas atlaides uz tām.

HTTPS protokola ierobežojumu dēļ, lai uzturētu izdalīto SSL sertifikātu, Jums ir nepieciešama izdalītā IP adrese. Līdz ar tās iegādi, Jums parādīsies iespēja uzlikt SSL sertifikātu no cPanel konta. Mēs piedāvājam sekojošus variantus:

  • Dubult-domēna 256 bitu SSL sertifikāts bez verifikācijas, derīgs 1 gadu - tikai 7.11 € par sertifikātu. Šis sertifikāts nepieprasa verifikāciju un ir derīgs jebkuram trešā līmeņa domēnam un viņam atbilstošam otrā līmeņa domēnam vienlaicīgi, līdz ar ko Jūs varat lietot vienu sertifikātu, piemēram, gan https://www.example.com , gan https://example.com lapām.
  • Vairākdomēnu (līdz pat 5 dažādiem domēniem) 256 bitu SSL sertifikāts ar verifikāciju, derīgs 2 gadus - 56.91 € par sertifikātu. Šis sertifikāts tiek izsniegts uz līdz pat 5 domēniem vienlaicīgi (piemēram viens sertifikāts uz www.example.com, web.example.com, www.example.net, smtp.piemērs.lv un www.piemērs.lv). Diemžēl verifikācijas procesa atšķirību dēļ, mēs nevaram šo iespēju piedāvāt privātpersonām.
  • Vairākdomēnu (neierobežots domēnu skaits, ieskaitot arī domēnus ar masku) 256 bitu SSL sertifikāts ar verifikāciju, derīgs 2 gadus - 71.14 € par sertifikātu. Šis sertifikāts var iekļaut jebkuru skaitu domēnu, ieskaitot arī domēnus ar masku (piemēram, *.example.com nozīmētu jebkurus domēnus zem example.com). Šis ir unikāls piedāvājums, jo ļauj iekļaut vienā sertifikātā jebkuru skaitu nesaistīto domēnu.

Verifikācijas process

Lai izpildītu verifikācijas prasības, no Jums ir nepieciešami šādi dokumenti:

  • Organizācijas reģistrācijas apliecība;
  • Komercreģistrā (UR) apstiprinātais organizācijas Valdes saraksts;
  • Valdes Priekšsēdētāja parakstīta pilnvara serveriem.lv pārstāvim pieprasīt sertifikātu no Jūsu organizācijas vārda (forma pieejama pēc pieprasījuma);

Piezīme: mēs varam pieprasīt papildus dokumentus, kā arī zvanīt lai pārbaudītu datu pareizību.

Ja Jūs esat privātpersona, lūdzu uztaisiet pases fotokopiju (ir nepieciešams vāks, 1. lapa un lapa ar Jūsu fotografiju), kā ARĪ jebkuru cita dokumenta fotokopiju (no abām pusēm), kur redzama jūsu fotografija un ko ir izsniegusi Valsts aģentūra (piemēram, vadītāja apliecība, braukšanas mācību atļauja, ISIC utml.). Mēs varam pieprasīt papildus informāciju no Jums (piemēram, mobilā telefona rēķinu, kas izsniegts uz Jūsu vārda un adresi), kā arī zvanīt lai pārbaudītu datu pareizību.