Zaļais hostings

Ierobežotu resursu pasaulē, katram no mums jārūpējas, lai pasaule, ko atstājam saviem bērniem un savu bērnu bērniem, būtu vismaz ne sliktāka par to, kurā mēs esam piedzimuši un izauguši. Tāpēc mēs apzināti palīdzam uzturēt mūsu planētu veselīgu, mūsu gaisu piemērotu elpošanai un mūsu debesis spoži zilas.

Mēs atbalstam koku stādīšanu, kas izfiltrē oglekļa dioksīda (CO2) izmešus ko rada mūsdienu pasaule, un aizvieto tos ar skābekli. Piedaloties Ausante brīvprātīgajā CO2 izmešu kompensācijas programmā, mēs iegādājāmies 10 tonnu oglekļa dioksīda izmešu kompensāciju (skat. sertifikātu), kas pēc mūsu aprēķiniem divreiz nosedz mūsu kopīgo negatīvo CO2 ietekmi uz vidi. Tajā ieskaitam izmešus ko radīja ražojot un transportējot Serveriem.LV serverus un darbstacijas, piegādājot tiem elektrību un Interneta pieslēgumu, kā arī uzturot Serveriem.LV biroja telpas.

Serveriem.LV ir pirmais Latvijā hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas pilnība nosedz savu CO2 negatīvo ietekmi. Mēs esam noseguši vismaz 200% no šīs ietekmes kopš Serveriem.LV darbības uzsākšanas līdz nākamā gada vidum.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Latvijā ir trešā zaļākā elektrība Eiropas Savienība. Piemēram radot 1kW elektroenerģijas vidēji tiek izmests tikai 104g CO2 (Latvenergo jaunākie statistiskie dati), turpretī Polijā šis skaitlis ir desmit reizes lielāks.