Jaunumi

Dec 7, 2010

Jaunumi un Ziemassvetku davanas no Serveriem.LV


Vairākas Ziemassvētku akcijas, kā arī paziņojums par izmaiņām noteikumos nākamā gada sākumā. Sekojiet mums Twitter un draugiem.lv profilos!

  1. Pateicoties PHP ielādes optimizācijai, PHP lapas strādā apmēram divreiz ātrāk.
  2. Pasūtot pie mums .EU domēnu un komentāru lauciņā ierakstot "srv126" līdz 29. decembrim šo domēnu varēsiet piereģistrēt ar 50% atlaidi - tikai par 4Ls!
  3. Iesakiet Serveriem.LV hostingu visiem saviem draugiem tagad! Ja kāds no viņiem līdz decembra beigām pieteiksies uz jebkuru maksas hostingu, Jūsu nākamā rēķina periodā Jūs varēsiet lietot līmeni augstāku hostinga plānu par pašreizējo maksu. Ja Jūs atradīsiet vismaz 3 tādus draugus, tad varēsiet lietot divu līmeņu augstāku hostinga plānu. Par lielāku ieteikumu skaitu varēsim vienoties individuāli. SVARĪGI: ieteikums skaitās tikai ja hostings ir maksas (Starter plans neskaitās) un ja pasūtījums tika veikts izmantojot šādu linku: http://serveriem.lv/web/lv/pasutit/?ref=lietotajs (kur vārdu "lietotajs" aizvietojiet ar savu cpanel pieejas lietotājvārdu).
  4. Nākamā gada janvāra sākumā tiks veiktas izmaiņas mūsu mājaslapā, hostinga noteikumos un šajos piedāvājumos: http://serveriem.lv/web/lv/partneri/partneribas-programas/ un http://serveriem.lv/web/lv/partneri/piedavajums-atverta-koda-projektiem/ . Izmaiņas noteikti būs labas, bet ja ir vēlme šos piedāvājumus izmantot pašreizējā redakcijā, iesakam to darīt tagad.
Vēl vairākas Ziemassvētku akcijas (ieskaitot arī iespēju laimēt bezmaksas hostingu) tiks izsludinātas tikai mūsu Twitter un draugiem.lv profilos!