Jaunumi

Apr 4, 2011

Serveriem.lv pirmie Latvijā garantē mājas lapu stabilitāti


Preses relīze: Mēs esam izstrādājuši Latvijai unikālu hostinga infrastruktūru: tiešsaistes datu sinhronizācija serveru starpā ar iespēju maiņas serverim jebkurā mirklī pārņemt vadību, ja kāda no iekārtām primārajām pārstāj pilnvērtīgi funkcionēt.

2011.gada 4.aprīlis.

Publicēts LETA nozares jaunumu arhīvā

Lai nodrošinātu pastāvīgu serveru darbspēju, datucentri dublē elektrības un interneta pieslēgumus, kā arī lieto nepārtrauktās barošanas avotus. Tomēr, lai gan paļauties uz aparatūras nepārtrauktu darbību nevar, serveri, kas nodrošina mājaslapu saturu, bieži vien netiek dublēti. Mājaslapu uzturēšanas (hostinga) pakalpojumu sniedzējs serveriem.lv ir radījis risinājumu, kas ir pieejams ikvienam, ne tikai lielām korporācijām – serveru dublēšana ar tiešsaistes datu sinhronizāciju to starpā.

Dažas hostinga kompānijas izmanto dublēto ārējo datu glabātuvi, tādā veidā izvairoties no atteicēm, saistītām ar datu nesējiem, bet ja salūzīs pats serveris, tad mājaslapas, ko tas uztur, kļūs nepieejamas uz ilgu laiku. Serveriem.lv veidotājs Dmitrijs Golubevs informē: “Mēs esam izstrādājuši Latvijai unikālu hostinga infrastruktūru: tiešsaistes datu sinhronizācija serveru starpā ar iespēju maiņas serverim jebkurā mirklī pārņemt vadību, ja kāda no iekārtām primārajām pārstāj pilnvērtīgi funkcionēt.” Līdzīgus risinājumus jau sen lieto lielas kompānijas, bet maziem un vidējiem uzņēmumiem tie līdz šim nav bijuši pieejami bez ievērojamiem ieguldījumiem savas infrastruktūras būvēšanā.

Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju, kas izvirza stabilitāti kā vienu no savām prioritātēm, līgumā iekļauj punktu, ka uz avārijām reaģēs stundas laikā, neuzņemoties nekādu atbildību. Daži pakalpojumu sniedzēji ārzemēs šādos gadījumos sola atlaidi līdz pat 30% no kārtējās mēneša maksas.

„Mēs esam pārliecināti par Serveriem.lv sniegto pakalpojumu kvalitāti, tādēļ garantējam atlaidi nākamajam rēķinam jau par pirmo minūti, kad klienta mājaslapa nestrādā un, ja mājas lapa pakalpojumu sniedzēja vainas dēļ nav pieejama ilgāk kā stundu, par nākamo mēnesi klientam netiks piestādīts rēķins,” uzsver Dmitrijs.