Jaunumi

Aug 2, 2010

BEZMAKSAS izmēģinājums!


Neticami! Bezmaksas izmēģinājums līdz 31. augustam! Pasūtiet tagad - 1GB diska vietas par brīvu. Ja Jūs nopērkat domēna vārdu, 100% no tās summas tiek ieskaitīti kā depozīts turpmākiem mūsu hostinga pakalpojumiem. Norādot mūs kā Jūsu domēna reģistratūru, Jūs iegūsit 3Ls depozītu turpmākiem mūsu hostinga pakalpojumiem!

PASŪTIET TAGAD!

Tas ir neticam! Mēs tikko palaidām mūsu pakalpojumus, un gribam lai JŪS tos izmēģinātu par brīvu trīs vai četras nedēļas! Tā kā mēs gribam notestēt, cik labi strādā katra no stabilitātes nodrošināšanas sistēmām, vairākas no viņām ir atslēgtas, līdz ar ko var būt neliela nestabilitāte. Mēs uzraudzīsim sistēmu, un, pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem, uzlabosim sistēmu darbību, lai turpmāk Jums nodrošinātu izcilu pakalpojumu kvalitāti.

Mēs piedāvājam Business pakalpojumu paku (1GB diska vietas) bez maksas līdz 31. augustam. Laikā no 9. līdz 29. augustam mēs sazināsimies ar visiem mūsu klientiem, lai pārliecinātos, ka viņi visi ir apmierināti. Izmēģinājums netiks ieskaitīts lietošanas termiņā. Līdz 29. augustam Jums vajadzēs mums paziņot, vai Jūs gribat turpināt izmantot mūsu pakalpojumus (šajā laikā būs iespējams arī nomainīt pakalpojumu plānu). Neatkarīgi no Jūsu lēmuma, izmēģinājums būs visiem pieejams līdz 31. augustam.

Izmēģinājuma laikā ir iespējams arī nopirkt Latvijas domēna vārdus (gan parastos, gan latviskos), bet diemžēl mēs nevaram nodrošināt, ka šī iespēja arī tiek piedāvāta par brīvu. Mēs Jums izsūtīsim rēķinus par pasūtītajiem domēniem. Toties jebkurš maksājums par domēniem izmēģinājuma perioda laikā skaitīsies kā depozīts turpmākiem hostinga pakalpojumiem! Līdz ar ko, piemēram, pasūtot domēnu par 8.70Ls, Jūs varēsiet 8.70Ls iztērēt vēlāk uz mūsu hostinga plāniem! Turklāt, norādot mūs kā Jūsu domēna reģistratūru, Jūs varat iegūt 3Ls depozītu mūsu hostinga pakalpojumiem nākotnē!

PASŪTIET TAGAD!